Katalóg

Použité filtre:
Farba:
Materiál:
Výrobca

Akcia týždňa

Microsoft Lumia 640 LTE

V nabídce naleznete ideální pouzdro pro váš mobil Microsoft Lumia 640 LTE.

Jen pouzdro ochrání váš mobil od prachu a nečistot, ať už zvolíte silikonové pouzdro, které chrání zadní stranu před poškrábáním, nebo knížkové, otevírací pouzdro přesně na míru pro mobil Nokia Lumia 640 LTE, které chrání většinu povrchu před poškozením. Dotykové mobily M...

V nabídce naleznete ideální pouzdro pro váš mobil Microsoft Lumia 640 LTE.

Jen pouzdro ochrání váš mobil od prachu a nečistot, ať už zvolíte silikonové pouzdro, které chrání zadní stranu před poškrábáním, nebo knížkové, otevírací pouzdro přesně na míru pro mobil Nokia Lumia 640 LTE, které chrání většinu povrchu před poškozením. Dotykové mobily Microsoft je dobré ochránit i fólií nebo tvrzeným sklem. Microsoft Lumia 640 LTE nabízí mnoho funkcí a pouzdro ohleduplně chrání, ale v nejlepším případě nijak neomezuje funkce a rozvíjí celkovou odolnost přístroje. Některé pouzdro lze použít jako stojánek a pak můžete pohodlně používat mobil Microsoft Lumia 640 LTE jako obrazovku na stole, kde sledujete fotky či videa. Jiné pouzdro zvýší odolnost do extrémních možností a mobil Nokia Lumia 640 LTE lze použít při sportu, běhání a outdoor možnostech. Nezapomínáme i na pouzdra z pravé kůže, ručně šité a elegantní, které jsou stylovým doplňkem designu mobilu.

Viac

Microsoft Lumia 640 LTE Počet produktov: 1

Zobraziť 1 – 1 z 1 položky
  • 69 Kč

    Zadné, silikónové puzdro pre mobil Microsoft Lumia 640 LTE z čierneho, veľmi tenkého silikónu. Vďaka tomu puzdro minimálne zväčší veľkosť telefónu. Puzdro sa nasadzuje na zadnú stranu mobilu a chráni aj boky telefónu. Nezakrýva tlačidlá ani konektory. Pružný silikón chráni mobil pred poškriabaním a nárazmi. Silikón je príjemný do ruky a zabraňuje vykĺznutiu.

Zobraziť 1 – 1 z 1 položky