Zľavnené produkty

Zoznam produktov podľa výrobcu: Jabra

Jabra vyrába bluetooth handsfree a headset, pre pripojenie k mobilnému telefónu.

Viac
Zobraziť 1 – 4 z 4 položiek
 • 506 Kč

  Bezdrátový Bluetooth headset Jabra Talk černá varianta nabízí propojení s vaším mobilem pomocí technologie bluetooth. Headset umožňuje přijímat hovory v autě či při práci. Je velmi pohodlný díky své nízké hmotnosti. Používáním headsetu se také chráníte před nebezpečným vyzařováním mobilního telefonu. 

 • 578 Kč

  Model Jabra Mini Outdoor Edition je handsfree navrhnuté pre outdoorový životný štýl. Handsfree je jednoduché, ľahké a prenáša zvuk v HD kvalite. Vstavaná batéria ponúka až 9 hodín hovoru či 9 dní v pohotovostnom stave. Unikátny dizajn je vhodný do prírody a outdoor.

 • 608 Kč

  Bezdrátový Bluetooth headset Jabra Classic černá varianta nabízí propojení s vaším mobilem pomocí technologie bluetooth. Headset umožňuje přijímat hovory v autě či při práci. Je velmi pohodlný díky své nízké hmotnosti. Používáním headsetu se také chráníte před nebezpečným vyzařováním mobilního telefonu.

 • 826 Kč

  Bezdrátový Bluetooth headset Jabra Boost černá varianta nabízí propojení s vaším mobilem pomocí technologie bluetooth. Headset umožňuje přijímat hovory v autě či při práci. Je velmi pohodlný díky své nízké hmotnosti. Používáním headsetu se také chráníte před nebezpečným vyzařováním mobilního telefonu.

Zobraziť 1 – 4 z 4 položiek