Katalog

Uzavírání:
Vhodné do extrémních podmínek:
Příjem hovoru bez otevření pouzdra:
One mini
Pouzdra obaly a kryty pro mobilní telefon HTC One mini od různých výrobců a značek.

One mini V této kategorii je 9 položek.

Zobrazuji 1 - 9 z 9 položek
 • 69Kč

  Ochranná fólie na displej pro mobilní telefon HTC One mini. Fólie má zesílenou, dvouvrstvou vrstvu, která displej lépe chrání před mechanickým poškozením. Při odstranění nezanechává stopy lepidla, snadno se aplikuje a chrání displej telefonu. Folie má otvory pro sluchátko a senzory. Díky průhlednosti, není na mobilu téměř vidět. Foto produktu je ilustrační.

 • 39Kč

  Ochranná fólie na displej pro mobilní telefon HTC One mini. Fólie chrání displej zejména před poškrábáním. Aplikace je jednoduchá a nejlépe se aplikuje na nový mobilní telefon s nepoškozeným displejem. Součástí balení je hadřička pro očištění displeje před nalepením fólie. Ve fólii jsou přesné výřezy a otvory pro sluchátko a všechny senzory. Nezanechává...

 • 249Kč

  Černé pouzdro kombinuje odklápěcí pouzdro, které chrání displej a silikonové, zadní pouzdro. Je určeno pouze pro mobil HTC One Mini (M8). Pouzdro nezakrývá konektory ani tlačítka je navrženo tak aby nijak neomezovalo funkce telefonu. Díky pružným vlastnostem silikonové části pouzdro zvyšuje odolnost proti nárazu a pádu. Přední flip pak chrání displej před...

 • 199Kč

  Černé otevírací pouzdro pro HTC ONE mini od italského výrobce Celly Face. Mobilní telefon je do pouzdra pevně vsazený. Přední odklápěcí část chrání dipslej od poškození. Pouzdro nezakrývá konektory ani tlačítka. Mobil lze v pouzdře plnohodnotně používat.

 • 499Kč

  Pouzdro CellularLine typu černé Flap je navrženo tak, aby dokonale chránilo mobilní telefon, navíc v koženém provedení. Pouzdro je přesně navrženo na míru pro HTC One mini, je vyrobeno k kvalitního materiálu a přizpůsobeno pro co nejpohodlnější použití. Telefon je v pouzdře pevně usazen a chráněn proti vyklouznutí z pouzdra

 • 129Kč

  HTC One mini pouzdro modré s protiskluzovou perforacé na bocích pouzdra.

 • 129Kč

  HTC One mini pouzdro fialové, vyrobené s pružného silikonu. Pouzdro se jednoduše nasune na mobil a chrání tak boky a zadní část mobilu.

 • 129Kč

  HTC One mini pouzdro červené z průžného ale odolného silikonu. Pouzdro má navíc perforaci po stranách, která zabraňuje vyklouznutí z ruky.

 • 129Kč

  HTC One mini pouzdro bílé vyrobené s pružného silikonu. Pouzdro se jednoduše nasune na mobil a chrání tak boky a zadní část mobilu.

Zobrazuji 1 - 9 z 9 položek