Katalog

Barva:
Uzavírání:
Úchyt na opasek:
Galaxy Ace
Pouzdro Samsung S5830 Galaxy Ace

Galaxy Ace V této kategorii je 4 položek.

Zobrazuji 1 - 4 z 4 položek
 • 449Kč

  Ručně vyráběné pouzdro z pravé hovězí kůže pro Samsung Galaxy Ace. Pouzdro je vyráběno českým výrobcem pomocí termoplastického tvarování pravé kůže. Pouzdro tak drží správný tvar. Černý povrch je jemně broušený a voskovaný aby získal povrchovou odolnost. V zadní části pouzdra naleznete ocelový klip, kterým lze pouzdro zacvaknout na opasek nebo lem kalhot.

 • 319Kč

  Černé, kožené pouzdro s otevíracím flipem pro Samsung Galaxy Ace. Pouzdro chrání většinu povrchu mobilního telefonu, ale nezakrývá konektory ani tlačítka. Mobilní telefon je v pouzdru uchycen do pevné kolébky a čelní flip pak chrání displej. Pouzdro se uzavírá magnetickým zámkem a je vyrobeno z kvalitní kůže.

 • 199Kč 73Kč

  Pevné, černé pouzdro z pravé eko-kůže pro Samsung Galaxy Ace, Samsung Galaxy Mini, Blackberry 8900 bold, 9700 curve, 8520 storm, 9500 storm2, 9520 torch, LG Optimus P500 a HTC Wildfire. Uvnitř je jemně polstrované.

 • 233Kč

  Průhledné pouzdro pro Samsung S5830 Galaxy Ace. Mobilní telefon je v pouzdře uzavřen zipem. Přední stranu pouzdra zakrývá tenká slída, přes kterou lze mobil pohodlně ovládat. V pouzdru jsou i potřebné otvory na nabíjejí, systémový konektor, fotoaparát a sluchátka.

Zobrazuji 1 - 4 z 4 položek