Katalog

Uzavírání:
Úchyt na opasek:
Barva:
Zakrývá konektory a tlačítka:

Galaxy Ace V této kategorii je 8 položek.

Zobrazuji 1 - 8 z 8 položek
 • 449Kč

  Ručně vyráběné pouzdro z pravé hovězí kůže pro Samsung Galaxy Ace. Pouzdro je vyráběno českým výrobcem pomocí termoplastického tvarování pravé kůže. Pouzdro tak drží správný tvar. Černý povrch je jemně broušený a voskovaný aby získal povrchovou odolnost. V zadní části pouzdra naleznete ocelový klip, kterým lze pouzdro zacvaknout na opasek nebo lem kalhot.

 • 359Kč

  Černé pouzdro na opasek ze syntetické kůže. Pouzdro je určeno pro mobil Samsung Galaxy Ace a v zadní části má umístěn chytrý úchyt na upevnění na opasek. Pouzdro se uzavírá na magnetický klip a  vnitřní prostor pouzdra je jemně polstrovaný. Nemůže tak dojít k poškrábání displeje a povrchu telefonu.

 • 159Kč

  Černé pouzdro pro Samsung Galaxy Ace od italského výrobce Maloperro. Pouzdro je vyrobeno z nabuku, je velmi příjemné na dotek a díky své pružnosti chrání mobil od nárazu. Pouzdro má vzadu poutko na šňůrku. Uvnitř pouzdra je jemná textilie, která leští displej a chrání mobil od poškrábání.

 • 159Kč

  Šedé pouzdro pro Samsung Galaxy Ace od italského výrobce Maloperro. Pouzdro je vyrobeno z nabuku, je velmi příjemné na dotek a díky své pružnosti chrání mobil od nárazu. Pouzdro má vzadu poutko na šňůrku. Uvnitř pouzdra je jemná textilie, která leští displej a chrání mobil od poškrábání.

 • 319Kč

  Černé, kožené pouzdro s otevíracím flipem pro Samsung Galaxy Ace. Pouzdro chrání většinu povrchu mobilního telefonu, ale nezakrývá konektory ani tlačítka. Mobilní telefon je v pouzdru uchycen do pevné kolébky a čelní flip pak chrání displej. Pouzdro se uzavírá magnetickým zámkem a je vyrobeno z kvalitní kůže.

 • 199Kč 73Kč

  Pevné, černé pouzdro z pravé eko-kůže pro Samsung Galaxy Ace, Samsung Galaxy Mini, Blackberry 8900 bold, 9700 curve, 8520 storm, 9500 storm2, 9520 torch, LG Optimus P500 a HTC Wildfire. Uvnitř je jemně polstrované.

 • 233Kč

  Průhledné pouzdro pro Samsung S5830 Galaxy Ace. Mobilní telefon je v pouzdře uzavřen zipem. Přední stranu pouzdra zakrývá tenká slída, přes kterou lze mobil pohodlně ovládat. V pouzdru jsou i potřebné otvory na nabíjejí, systémový konektor, fotoaparát a sluchátka.

 • 249Kč

  Samsung S5830 Galaxy Ace pouzdro černé na opasek s klipem a pojistkou. Pouzdro má vnitřní semiš a magnetický uzávěr. Je elegantní a učelnou ochranou vašeho mobilu.

Zobrazuji 1 - 8 z 8 položek